Pas ‘armiqësisë’ prej dy dekadash, ja dhurata që Noizy i bëri Stresit (Video)

by editor

Verën e vitit të shkuar armiqësia mes dy reperave Rigels Rajku dhe Arkimed Lushaj mori fund prej gati 2 dekadash.

Advertisements

Një përqafim vëllazëror si dhe një bashkëpunim i parë mes tyre vodhi zemrat e të gjithë ndjekësve.

Advertisements

Pak përpara nisjes së koncertit Noizy i dhuroi një medaljon me gurë diamanti mikut të tij.

Për më tepër ndiqni videon:

@fanboynoizy Alpha show❤️ #alphashow #stresi #noizy #fanboynoizy ♬ suono originale – 𝐙𝐢𝐧𝐢𝐳𝐢𝐧

You may also like