Pas sherreve dhe debateve në lojën e “BBV”, habit Jul Deda, i dedikon një postim Romeos

by editor

Jul Deda dhe Romeo Veshaj ishin dy nga pretendentët për çmimin e madh të “BBV”, mirëpo asnjëri nuk ia doli të fitonte pasi çmimin e madh e fitoi Egla Ceno.

Advertisements

Përgjatë rrugëtimit, dy aktorët kanë pasur përplasjet me njëri-tjetrin, por nuk kanë munguar as momentet e bukura. Një prej tyre e ka ndarë me publikun Juli.

Advertisements

”Përveç të tjerave, kishte edhe momente si këto”- shkruan Juli krah videos ku shfaqet duke kërcyer me Romeon.

Kujtojmë se pas përfundimit të “BBV”, Romeo nuk u shfaq në festën e ish-banorëve e madje as në Post BBV. Nuk dihet sesi do vijojë marrëdhënia e tij me “Top Channel”, e se ku do e shohim në sezonin e ri televiziv.

You may also like