“Për 10 mijë euro të qelbura”- Graciano Tagani zbuloi SMS-të që Romeo Veshaj i ka dërguar Erjola Doçit, moderatorja merr vendimin për t’u larguar nga BBV! Bën gati valixhet dhe…

by editor

Erjola Doçi ka marrë vendimin për t’u larguar nga shtëpia e Big Brother Vip pas një deklarate të balerinit Graciano Tagani, i cili zbuloi se Romeo Veshaj i ka dërguar SMS moderatores, por kjo e fundit nuk ka ka kthyer përgjigje.

“Po ik mo nuk do rri me presionet e tua për 10 mijë eurot e qelbura në finale”, u shpreh prezantuesja, teksa bënte gati valixhen.

Por, Erjola Doçi hoqi dorë nga ky vendim për të lënë garën pas ndërhyrjes së banorëve të tjerë për ta ndaluar, mes tyre edhe Romeo Veshaj që i qëndroi pranë gjatë këtij momenti.

“Mos u ndiko nga plehra. Mos dil për plehra. Çfarë po bën moj?”, u shpreh aktori referuar Gracianos, teksa shtoi: “Po i jep të drejtë atij”.

Debati mes banorëve:

Graciano: Ua do ikësh ëë? Doli e vërteta? Mos ik, pse vendos kështu? Më vjen shumë keq lali, një person që është me të vërtetën dhe të drejtën nuk ka nevojë.

Erjola: Do të të përgjigjem nga studio.

Graciano: Pse kaq e dobët je ti? Pse po e bën këtë gjë? Lali nuk e doja unë këtë gjë, po thosha thjesht një të vërtetë.

Egla: Erjola përballoje!

Romeo: Mos u ndiko nga plehra. Mos dil për plehra. Çfarë po bën moj?

Egla: Erjola mos dil për të. Unë e di që ti del, por mos e bëj. Edhe 10-15 ditë kanë ngelur.

Romeo: Po i jep të drejtë tij.

Erjola: Unë e kam hequr mikrofonin o me zarf të zi o vetë.

Egla: Po ti the tënden, pse intimidohesh?

Romeo: Unë kësaj nuk i rri dot as afër, nuk e ndaloj dot

Juli: Hiqe dorën, mos më kap mua me duar. Dënohesh nëse del. Nuk del dot ti. Pa folur me mua ti s’ke për të ikur.

Erjola: Po ik mo nuk do rri me presionet e tua për 10 mijë eurot e qelbura në finale. Po ikë se latë kokrën e namit, kam fytyrë, kam këllqe.

Egla: Po ike ti do iki dhe unë.

Juli: Cila është arsyeja pse po ikën ti?

Erjona: Nuk duroj presion këtu kaq.

Juli: Ku ke ardhur këtu në llixha?

Erjola: Eee nuk e përballokam dot.

Juli: Në qoftë se ikën do i japësh të drejtë atij.

Erjola: Do e jap përgjigjen nga studio.

You may also like