Përplasi për vdekje këmbësoren, vihet në pranga 21-vjeçari në Tiranë

by editor

Ditën e djeshme, në bulevardin “Nënë Tereza”, Kamëz, shtetasi E. K., 23-vjeç, teksa drejtonte mjetin tip “Benz”, përplasi këmbësoret, shtetaset F. M., dhe Xh. M.,, ku për pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Advertisements

Specialistët e Komisariatit të Policisë Rrugore Tiranë arrestuan shtetasin B. K., 21 vjeç, banues në Tiranë.

Advertisements

Ditën e djeshme, në bulevardin “Nënë Tereza”, Kamëz, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka aksidentuar këmbësoret, shtetaset F. M., dhe Xh. M., dhe më pas, si pasojë e përplasjes ka goditur mjetin me drejtues shtetasin E. K., 23-vjeç. Shtetasja F. M., ka ndërruar jetë në spital, ndërsa shtetasja Xh. M., dy drejtuesit e mjeteve dhe pasagjeri i njërit prej tyre, ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë

You may also like