Pikante nga Kuvendi, ja momenti kur Basha ulet pranë Bardhit, në krah i qëndron Tabaku

by editor

Advertisements

Duket se situata në Kuvend i është rikthyer normalitetit, pas shumë muajsh tensione dhe dhunë në sallën e seancave.

Gazetari Osman Stafa ka siguruar për BalkanWeb një moment pikant pak para nisjes së seancës, ku shfaqet kreu i PD-së, Lulzim Basha teksa ulet në vendin e tij në Kuvend. Ai ulet pikërisht pranë Gazment Bardhit, që tashmë është bashkuar me grupimin e Rithemelimit të Berishës, dhe në anën tjetër qëndron deputetja Jorida Tabaku.

Për më tepër shihni videon.

Advertisements

You may also like