Plas sherri mes Heidit dhe Gracianos/ Çfarë ndodhi kaq papritur mes dy banorëve? (Video)

by editor

Ndërkohë që mbrëmjen e kaluar, Heidi dhe Gracinao janë parë mjaft të afërt me njëri-tjetrin, duke qeshur, duket se ditën e sotme dyshja është përplasur ashpër.

Sherri mes dy banorëve ka nisur për shkak se Graciano ka quajtur Romeon, Kallam Veshaj, diçka që nuk i ka pëlqyer Heidit e cila ka reaguar ashpër.

Graciano i është kundërpërgjigjur Heidit, duke i thënë se ai e ka respektuar ndërsa kjo e fundit shprehet se nuk i plas fare nëse ai e ka respektuar apo jo.

Graciano: Nëse do ta mbrosh, mund ta mbrosh por ruaj atë dinjitetin tënd dhe Heidin që është.

Heidi: Do më flasësh ti mua për dinjitetin tim?

Graciano: Po sepse këtë po bën. Çfarë të bëra unë?

Heidi: Të thashë, mos u tall me emrin dhe kërceve.

Graciano: Sepse ke që dje që qeshe me mua, qeshe dhe u kënaqëm dhe nuk kishte asnjë lloj tendence dhe erdhe dje aty nga hiçi dhe the që e teprova. Heidi çfarë po bën?

You may also like