“Po i ikën loja nga duart”/ Çfarë ndodhi? Heidi nuk i mban dot lotët (Video)

by editor

Heidi është një nga banoret që ka spikatur më shumë me dinamikat ku është përfshirë në shtëpinë e “Big Brother Vip”.

Ditën e sotme teksa ka qenë pjesë e panelit në “Big Brother Radio”, së bashku me Erjolën dhe Françeskën, ajo ka shpërthyer në lot. Ajo ka pasur debate të forta me të dyja banoret gjatë ditëve të fundit, teksa sot nuk i ka mbajtur dot lotët.

Në këtë moment, Françeska është shprehur se “Po i ikën loja nga duart”, për këtë arsye ajo po sillet në këtë mënyrë.

You may also like