“Po të isha e lidhur jashtë çfarë do të ndodhte?”/ Juli “thumbon” Erjolën: Se mos je dhe s’ke treguar?!

by editor

Teksa qëndronin në oborr Erjola dhe Juli kanë diskutuar mbi akuzat e Gracianos se mes saj dhe Romeos ka patur një flirt. Moderatorja ka theksuar se nëse do të kishte patur një lidhje dashurie jashtë shtëpisë së BBVA situata nuk do të ishte dhe aq e lehtë. Por Juli nuk ka hezituar dhe menjëherë e ka thumbuar Erjolën duke ngritur hipotezën se ajo mund të jetë e lidhur jashtë lojës.

Pjesë nga biseda:

Erjola: Po të kisha qenë o Jul edhe sdu ta ndaj, më kupton, them jam single edhe sdu ta ndaj. A e kupton se çfarë lloj akuzash janë?

Juli: Po të kishe qen jashtë?

Erjola: A e mer me mend se çfarë do kishte ndodh?

Juli: Asgjë do kishte ardhur brënda do kishte thënë dil içik përjashtë edhe kaq

Për më tepër ndiqni videon:

You may also like