Prekje dhe shumë mister mes Romeos dhe Vesës, rrjeti po zien nga një skenë e tyre (Video)

by editor

Mbrëmë Meriton Mjekiqi festoi datëlindjen e 29-të dhe në shtëpinë e ”Big Brother Albania Vip 3”, u futën si suprizë shumë ish-banorë.

Atyre iu bashkua edhe Vesa Smolica. Mirëpo hyrja e saj ka marrë mjaft vëmendje, kjo pasi u pa mjaft e afërt me Romeon, i cili është në një lidhje dashurie me Heidin.

Prekjet e Vesës ndaj Romeos nuk u pritën dhe aq mirë, duke u interpretuar si shenjë afeksioni.

Sikurse shihet në këtë video, Vesa i shtrëngon dorën Romeos, e madje duket sikur nuk do ta lërë të largohet.

You may also like