“Princesha ime”, babai i Jasir Asanit na ‘kënaqi’ zemrat me komentin për nusen e djalit

by editor

Jasir Asani është momentalisht një ndër futbollistët më të komentuar të Kombëtares. Kjo jo vetëm për performancën e shkëlqyer në fushën e blertë këtë EURO 2024, por edhe për jetën e tij private. Asani ka bërë publike lidhjen e tij të dashurisë me bukuroshen nga Tirana, Giota.

Advertisements

Çifti ka zbuluar se njohja e tyre ka nisur në Instagram. Lidhja e tyre tashmë është konsoliduar dhe e mendojnë veten në një të ardhme si një familje e madhe me shumë fëmijë. Ndërkohë nga rrjetet sociale duket se Giota ka një marrëdhënie speicale me prindërit e partnerit. Është babai i Asanit ai i cili i lë komente të herë pas hershme në fotot e saj duke e trajtuar si të bijën.

Advertisements

You may also like