Publikuan në rrjete sociale video s**suale me fëmijën e tyre 2 vjeç, arrestohen prindërit në Lushnje

by editor

Një ngjarje tronditëse është regjistruar në Lushnje, ku dy persona janë vënë në pranga.

Advertisements

Policia njofton se ka arrestuar dy të rinj, 23 vjeç, burrë dhe grua pasi kanë filmuar video me natyrë seksuale me fëmijën e tyre 2 vjeç.

Advertisements

Videot e realizuara më pas i kanë publikuar në rrjete sociale.

“Komisariati i Policisë Lushnjë ndaloi shtetasit F. K., 23 vjeç dhe S. P., 23 vjeçe (bashkëshortë), banues në Lushnjë, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë realizuar video me natyrë seksuale, me fëmijën e tyre 2 vjeç, dhe i kanë postuar ato në rrjetet sociale”, njofton policia.

You may also like