“Puçi-puçi poshtë jorganit, ule kokën…”/ Lediona e thumboi, Ilnisa Agolli e “fton” t’i bashkohet në krevat me Meriton Mjekiqin: Do të vish edhe ti! ‘Shpërthen’ gazetarja: O ordinere…

by editor

Dy banoret e Big Brother Vip, Lediona Xheladinaj dhe Ilnisa Agolli janë përfshirë në një sherr mes tyre në dhomën e gjumit, ku kanë shpërthyer në ofendime ndaj njëra-tjetrës.

Dy gazetaret kanë thumbuar dhe ironizuar njëra-tjetrën, ndersa Lediona Xheladinaj ka akuzuar Ilnisa Agollin se di të bëjë vetëm “puçi-puçi poshtë jorganit”, duke ilu drejtuar “o injorante, o lepurush i vogël, ule kokën atë bëj, trego veten”.

Ndërsa Ilnisa Agolli e ka ftuar t’i bashkohet në krevat me Meritonin, duke iu drejtuar “do të vish edhe ti, ka vend”. Por ky koment i saj ka irrituar Ledionën e cila iu kundërpërgjigj duke i thënë “o ordinere, nuk jam mësuar si ty”.

Pjesë nga sherri:

Ledjona: Puçi-puçi poshtë jorganit, ule kokën atë bëj! Trego për veten

Ilnisa: Është me fat, nuk është me inat

Ledjona: O injorante, o injorante! Lepurush i vogë, ule kokën aty dhe shtrihuni

Ilnisa: Do të vish edhe ti, ka vend edhe për ty?

Ledjona: Nuk jam mësuar si ty unë, o ordinere. Në rregull, sa kam ardhur këtu jam vetëm. Mos ma trego mua atë do të vish këtu, ndoshta t’i je mësuar, por unë jo. Hajde fute kokën aty

Ilnisa: Femra që i thotë femrës ordinere

Ledjona: Ti flet për femrat? O njeri i ulët

Ilnisa: E di sa gjëra di të të therm une ty

You may also like