Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 40-vjeçari në Kavajë

by editor

Kavajë/Informacion paraprak

Advertisements

Rreth orës 11:45, në lagjen Qerret, Kavajë, shtetasi R. R., 40 vjeç, duke shtruar një linjë interneti dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Advertisements

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

You may also like