Roberti dhe Ana filmohen në momente intime, çifti tregon më shumë se ç’duhet

by editor

Këngëtari Robert Berisha dhe e dashura e tij, Ana, po shijojnë në maksimum lidhjen e tyre.

Advertisements

Para pak çastesh, dyshja ka publikuar një video tejet romantike.

Advertisements

Ata shihet se janë në plazh, ku shkëmbejnë puthje dhe përqafime me njëri tjetrin, madje dora e Robertit shihet e vendosur tek të pasmet e modeles.

You may also like