Roza nuk i përmbahet lotëve, merr mesazhin emocionues nga e ëma

by editor

Advertisements

Roza Lati është një prej banoreve të formatit ‘BBV3’, tepër e pëlqyer për publikun shqiptar.

Para disa ditësh ajo ka marrë një surprizë prej të ëmës së saj, Rita Latit, ku kjo e fundit i ka nisur një dron në ambientet e shtëpisë.

Teksa e vuri re, Roza nuk mundi të përmbajë lotët dhe nisi të qajë me ‘të madhe’ në shtëpi.

Advertisements

Disa prej banorëve u munduan ta qetësonin teksa u afruan prej saj, e ndërsa banorja u shpreh: E vogla ime sa nevojë kisha!

Advertisements

You may also like