“Sa herë Meritoni ka SHERR, ajo ha makarona”/ Ori Nebijaj nxjerr në PAH neglizhencën e Ilnisës!

by editor

Advertisements

Meritoni ka qenë protagonist i disa debateve të forta në shtëpi me disa prej banorëve.

Megjithatë, në këto debate duket se i ka munguar mbështetja e Ilnisës.

Sipas opinionistes Ori Nebiaj, ajo nuk e ka mbështetur dhe nuk ka reaguar asnjë herë.

Advertisements

Nga ana e tij, Meritoni u shpreh se nuk e ka vënë re, i ndikuar nga ndjenjat dhe emocionet.

“Sa herë që Meritoni ka sherr, ajo ha makarona dhe i kapërcejnë në fyt. A je krenare për atë që pe tek klipi? Se mirë tek rripi je në gjumë, po këtu në tavolinë?”- tha Ori Nebijaj.

Advertisements

“Unë i thashë disa gjëra Meritonit tek shtrati. Kjo është një çështje që më takon mua. Se si e përcjell unë marrëdhënien e tij qoftë me Rozën, me Ledjonën apo me ish-partneren e tij është puna ime”- tha Ilnisa.

“Është hera e parë që e pashë këtë, nuk e kam analizuar për shkak të dinamikës dhe emocionit, por do e diskutoj pas spektaklit me Ilnisën”, tha Meritoni.

You may also like