“Sa tapë paske qenë…”/ Gazi zbulon se më kë kërceu në festën e BBV3, ja çfarë thotë për Jul Dedën

by editor

Ish-banori i “Big Brother VIP3”, Gazmend Ujkashi, ishte një ditë më parë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ku tema ishte “post BBV” dritëhijet mes ish-finalistëve!

Përballja me fituesen e këtij edicioni, Egla Ceno, dhe gara për ‘kurorën’ e publikut”.

Por jo vetëm kaq, pasi në një moment moderatorja e emisionit, Bieta Sulo, ngacmoi Gazin në lidhje me marrëdhënien që ai ka me ish-banorët e tjerë të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Advertisements

Pjesë nga biseda:

Bieta: Me kë kërceve në “After Party” e Big-ut?

Gazi: Me balerinën më të mirë (Arnita)

Bieta: Ashtu kërceve dhe me mua, po nga banorët?

Gazi: Po ti ku ishe? Si nuk më fole mua

You may also like