Sherr i madh mes tifozëve turq dhe atyre gjeorgjianë brenda stadiumit (Video)

by editor

Një sherr i madh ka shpërthyer në stadium, disa minuta përpara ndeshjes mes Turqisë dhe Gjeorgjisë.

Advertisements

Ndeshja pritet të nisë në orën 18:00, në të njëjtin stadium ku luajti edhe Shqipëria kundër Italisë.

Advertisements

Tifozët janë parë të përleshen në shkallët e “Signal Iduna Park” duke hedhur edhe sende ndaj njëri-tjetrit.

Probleme ka patur edhe me shiun që ka vërshuar brenda ulëseve të stadiumit.

You may also like