Sherr mes vajzash në BBV3, Erjola-Ilnisës: Ik ekspozohu krevateve, nxir tangat…

by editor

Shtëpia e ‘Big Brother Vip Albania’ në edicionin e tij të tretë mesa duket do të gjejë kurrë qetësi deri në përfundim.

Një debat i ashpër ka plasur mes moderatores Erjola Doçi dhe gazetares Ilnisa Agolli që zanafillën e ka që në fillim të rrugëtimit në program.

Teksa qëndronin në zonën e gatimit me Julian dhe Liamin, ku ky i fundit po gatuante, Erjola vjen drejt Ilnisës mjaft e irrituar.

Erjola Dëgjo ti këtu pjesën e llogarive

Ilnisa Çfarë të bëja unë të vishja bokse?

Erjola: Ta them unë për pak

Ilnisa: Shko vish ndonjë palë tanga të tjera mos më përmend mua bokset

Erjola: Dëgjo ti këtu

Ilnisa: Shko futi një ekspozim

Erjola: Shko ekspozohu ti krevateve

You may also like