Sherr në familje në Korçë/ Bashkëshortët dh*nohen me njëri-tjetrin. Gruaja rreh vajzën

by editor

Një sherr në familje është regjistruar në Korçë. Mësohet se bashkëshortët janë konfliktuar me njëri-tjetrin. Gjithashtu, gruaja ka dhunuar edhe vajzën e saj.

Advertisements

“U referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. B. dhe për shtetasen M. B. (bashkëshortë), pasi dyshohet se kanë dhunuar njëri-tjetrin. Gjithashtu, dyshohet se shtetasja M. B. ka dhunuar edhe vajzën e saj”, njofton policia.

Advertisements

You may also like