‘Shko mbaji shaminë Ledjonës’/ Nuk ndalet sherret në BBV, Erjola ‘përplaset’ me Ilnisën

by editor

Dhe pak orë na ndajnë nga transmetimi live i ‘Prime-t’ të sotëm, sakaq në shtëpinë e ‘BBV3’ është krijuar një rrëmujë e madhe me debate të shumta mes banorëve.

Erjola dhe Ilnisa janë dy prej banoreve të cilat janë ‘përplasur’ me njëra-tjetrën, shkak janë bërë punët e shtëpisë, ku këto të fundit kanë qenë përherë një problem për banorët.

Erjola: Mos më fol mua sikur më kërkon llogari. Futa lavastoviljen, lava enët, dhe lash tenxheret. Bëj gjysmën ti dhe gjysmën tjetri, çfarë problemi ka?

Ilnisa: Shko mbaj shaminë Ledjonës.

You may also like