Shkrumbohet nga flakët stani në Vlorë, digjen të gjalla edhe disa bagëti

by editor

Flakët kanë përfshirë një stan në mesnatë duke shkaktuar dëme dhe në bagëti në fshatin Babicë të Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Babicë rreth orës 00:20. Sipas zjarrfikëseve zjarri mund të ketë rënë nga pakujdesia ose mund të jetë i qëllimshëm.

Policia po heton dhe ka marrë në pyetje pronarët.

Mësohet se janë djegur 10 kokë bagëti të imëta dhe 10 dengje me bar.

You may also like