Shoferi i dehur humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me dyqanin, raportohet për 4 viktima dhe 9 të plagosur

by editor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Long Island, ku si pasojë e një aksidenti të rëndë katër persona kanë humbur jetën dhe 9 të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Advertisements

Një shofer në gjendje të dehur dhe me shpejtësi marramendëse është përplasur me një dyqan, duke vrarë një oficere policie jashtë detyrës dhe 3 persona të tjerë.

Advertisements

Gjithashtu sipas informacioneve, nëntë persona kanë mbetur të plagosur.

You may also like