“Shumë e kam dashtë, ama nuk o kon fat”/ Xhensila Myrtezaj dedikim për Bes Kallakut?

by editor

Vetëm pak ditë pasi lansoi këngën “Lamtumirë”, me një tekst tejet të komentuar, Xhensila Myrtezaj trazoi sërish rrjetin me veprimin e saj të fundit.

Advertisements

Këngëtarja bëri një postim në Instagram, krahas të cilit publikoi dy imazhe dhe bëri një mbishkrim duke trazuar të gjithë.

Advertisements

Ky mbishkrim i saj nxiti mjaft spekulime se mund të ishte dedikim për Bes Kallakun me të cilin janë në process divorci.

You may also like