Situata e tensionuar mes Romeos dhe Erjolës, reagon familja e Heidit

by editor

Deklarata e djeshme e Gracianos ka shkaktuar debat të madh brenda shtëpisë së Big Brother dhe jo vetëm.

E ndërsa reagimi i matur i Heidit, po komentohet pothuajse nga të gjithë, së fundmi edhe nga familja e saj.

Në Instagram, për Heidin janë postuar dhjetra foto dhe video me mesazhe mbështetëse për të.

Një ndër ato ishte edhe statusi i Aulona Mustës. “Ja pse kam kaq simpati për këtë vajzë, Do shumë intelegjenc ta përbalosh me kaq dinjitet këtë situatë”, u shpreh ajo.

Komenti i saj është shpërndarë nga familjarët që menaxhojnë faqen e Heidit.

You may also like