Skandaloze! Në ditën më të nxehtë të verës, ndërpritet energjia elektrike në gjithë vendin

by editor

Dita e sotme konsiderohet si një nga më të nxehtat të këtij viti, por energjia elektike është ndërprerë për më shumë se 30 minuta thuajse në të gjithë vendin.

Advertisements

Raportohet se pa drita janë Tirana, Durrësi, Lezha, Shkodra, Kukësi dhe Saranda e Elbasani dhe ende nuk dihen shkaqet.

Advertisements

Ndërsa burimet për mediat bëjnë me dije për një defekt ne lidhjen e rrjetit 110 kë e tensionit të lartë.

You may also like