Surpriza e motit për ditën e nesërme, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

by editor

Në vendin tonë moti do të jetë me kthjellime ,vranësira dhe reshje shiu lokale.

Advertisements

Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 15 m/sek në bregdet.

Advertisements

Valëzimi do të jetë i forces 5 me lartësi vale 0,5-1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

– Zonat malore 15/24°C

– Zonat e ulëta 18/30°C

– Zonat bregdetare 20/28°C

You may also like