Surpriza e motit për ditën e nesërme, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

by editor

Në vendin tonë moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira me reshje shiu lokale në veri.

Era do të fryjë me drejtim jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forces 3 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

Zonat malore 6/23°C

Zonat e ulëta 10/26°C

Zonat bregdetare 12/27°C

You may also like