Të enjten protestë para Kuvendit, zbardhet skenari i opozitës! Çfarë pritet të ndodhe brenda dhe jashtë parlamentit

by editor

Këtë të enjte opozita ka njoftuar se do të mbajë një protestë para Kuvendit të Shqipërisë.

Burime për gazetarin Osman Stafa bëjnë të ditur se vendimi për protestë është marrë pas investigimit të fundit të emisionit Rai3.

vijon

You may also like