Të përqafuar dhe të lumtur, Ilnisa poston foto me Mertonin pas përfundimit të BBV

by editor

Para pak ditësh u organizua After Party i “BBV3”, ku morën pjesë ish-banorët e këtij edicioni dhe shumë personazhe të tjerë publikë.

Në festë u panë edhe Meritoni dhe Ilnisa, të cilët edhe kanë qëndruar bashkë, duke treguar kështu se lidhja e tyre po shkon mirë edhe pas daljes nga shtëpia.

Vetëm pak më parë Ilnisa ka postuar disa foto me Meritoni nga ajo mbrëmje, ku duken krahë njëri-tjetrit dhe shumë të lumtur.

You may also like