“Ti s’di ku je, je një mizë pa kokë”/ Debat i ashpër mes vajzave në BBV, Hiedi i kthehet keq Eglës: E ke poshtëruar Romeon… (Video)

by editor

Egla Ceno dhe Heidi Baci duket se i kanë dhënë fund miqësisë së tyre që krijuan brenda shtëpisë së “Big Brother VIP3”. Prej disa ditësh dy banoret kanë debatuar ashpër me njëra-tjetrën.

E kështu ka ndodhur edhe ditën e djeshme, ku teksa Meriton Mjekiqi u thotë që të flasin së bashku e të sqarohen, dy banoret hedhin akuza ndaj njëra-tjetrës.

Pjesë nga debat:

Meritoni: Merreni njëra-tjetrën dhe dilni e sqarohuni sinqerisht. Se këtej thoni e injoroj, këtej kjo thotë nuk e godas, këtej t’a kërcet. O pajtohuni o mos u pajtoni, apo luajmë bashke ju

Heidi: Varja, unë e kam shumë thjeshtë. Të kam thënë në mes të living se më ke acaruar, duke bërë lojëra edhe me Lidin

Egla: Ti ke lënë që gjërat të ndodhin

Heidi: Që aty ka filluar paqëndrueshmëria jote. Ka qenë paqëndrueshmëri totale se ti ngaqë e ke lojë, ti nuk di ku je, ti je një mizë pa kokë.

Egla: Kur?

Heidi: Që kur ka qenë te living, unë të kam fol, të kam injoruar që bëje lojërat me Lidin dhe më thërrisje në dhomë dhe më flisje keq për Romeon

Egla: Unë kam folur keq për Romeon? Shyqyr që ka video

Heidi: Faktikisht kanë dalë. Ka dalë në prime që ça nuk thoje te grimi për Romeon. E ke poshtëruar në mënyrë maksimale, dhe nëse ka një gabim që kam bërë është se kam heshtur për hir të marrëdhënies.

You may also like