Tym e flakë, hidhen molotov para bashkisë

by editor
Përshkallëzohen tensionet në protestën para bashkisë.

Protestuesit kanë hedhur molotovë para derës së godinës, duke bërë që vendi të përfshihet nga flakët dhe tymi.

Më herët, policia njoftoi se ka vënë në pranga dy persona që ishin shpallur në kërkim në lidhje me protestën së opozitës javën e kaluar para bashkisë Tiranë.

Ata akuzohen për hedhjen e molotovëve./albeu.com

You may also like