U përplasën ashpër në BBV, Eva Alikaj tregon si e ka raportin me Luiz Ejllin

by editor

Aktorja Eva Likaj, ish-banore e Big Brother VIP e ftuar në një program televiziv tha se nuk ka raport me asnjë nga ish-banorët.

Advertisements

Ajo tha se një herë telefonoi Luiz Ejllin, pasi një vajzë e vogël i kërkoi numrin e tij

Advertisements

Efi: Ke raport me ndonjë nga ish banorët?

Eva Alikaj: Me asnjë, me Fotininë pata pak, por jo, njëherë kam telefonuar Luiz Ejllin më kërkonte një vajzë e vogël numrin e tij, po më tha ‘le të më telefonojë’.

Kujtojmë se Eva dhe Luizi patën përplasje gjatë rrugëtimit në Big Brother VIP 2.

You may also like