U përpoq ta mbante të fshehur, ish-banorja e BBVA bën publik të bijën

by editor

Ish konkurentja e Big Brother Vip Albania, gazetarja Ledjona Xheladinaj, si rrallë herë ka ndarë një fotografi me vajzën tek ndjekësit e saj.

Ishte, një ndjekës që e ka pyetur se përse ajo nuk poston foto me vajzën e saj dhe përgjigjia ishte:

Ndryshe nga unë nuk i ka qejf fotot!”– shkruan Ledjona.

Ledjona është nënë e një vajze, të cilën e kemi parë vetëm gjatë një surprize që i ka bërë të ëmës në “BBV3”.

Advertisements

You may also like