U rrëzua nga shkallët?! Gjendet e vdekur motra e të moshuarës që u vra në Dropull

by editor

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në fshatin Bodrishtë të Gjirokastrës, ku Marianthi Barka, 90 vjeç dyshohet se është rrëzuar nga shkallët e banesës së saj dhe ka humbur jetën.

Ajo jetonte e vetme dhe kishte vendosur shkallën të lante dritaren, por fatkeqësisht është rrëzuar.

Megjithatë vdekja është misterioze, pasi është motra e Kleoniqi Ilias, 88 vjeçarja e gjetur e vrarë në banesën e saj së bashku me bashkëshortin, Kosta Ilia, në fillim të këtij muaji, po në këtë fshat.

Advertisements

Çifti i të moshuarve dyshohet se u vranë nga fqinjini tyre, i cili u arrestua dy ditë më vonë.

You may also like