Vesa poston foto me Romeon dhe zbulon detaje të reja për “Më prit”: O zot…

by editor

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP 3, Vesa Smolica gjatë qëndrimit të saj në shtëpi realizuan së bashku me Romeon tekstin e këngës “Më Prit”, e cila do të publikohet së shpejti.

Pak ditë më parë, nëpërmjet ‘Big Love’, Vesa i dërgoi një mesazh Romeos, ku i shkruante se së shpejti do të publikohet kënga e re:

“Më Prit’ që krijuam në shtëpi, vjen së shpejti. Uroj të të pëlqej.”

“O zot çfarë kënge është, publikohet në maj!”, shkruan Vesa, në InstaStory.

You may also like