Aksident i rëndë në vend/ “Benzi” përplaset me “BMW”, raportohet për disa të plagosur

by editor

Dy automjete tip “Benz” dhe “BMW” janë përplasur me njëra-tjetrën, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar disa persona të cilët janë transportuar në spital.

Advertisements

Mësohet pas përplasjes 3 persona kanë mbetur të bllokuar në mjetin tip “BMW” dhe një në mjetin tip “Benz”, të cilët u nxorën në kohë nga punonjësit zjarrfikës.

Advertisements

Shkak i këtij aksidenti dyshohet te jetë bërë lagështia në rrugë dhe shpejtësia tej normave të lejuara.

You may also like