Aksident në Tiranë, drejtuesi i “Toyota” humb kontrollin dhe përplaset me semaforin

by editor

Advertisements

Një aksident ka ndodhur mesditën e kësaj të mërkure në Tiranë në zonën e maternitetit të ri.

Drejtuesi i një automjeti tip “Toyota” ka humbur kontrollin dhe është përplasur me semaforin anës rrugës.

Raportohet se nuk ka dëmtime në njerëz, përveçse dëme të shumta materiale.

Advertisements

Policia ndërkohë ndodhet në vendin e ngjarjes për hetimin e shkaqeve të aksidentit

Advertisements

You may also like