Aksident në Velipojë-Shkodër! E reja humb kontrollin e automjetit, 14-vjeçarja përfundon në spital

by editor

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Velipojë-Shkodër.

Advertisements

Një 39-vjeçare ka aksidentuar një të mitur, 14-vjeçare, e cila ndodhet në kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Advertisements

Shkak i aksidentit mësohet të jetë pakujdesia e drejtueses së mjetit pasi ka humbur drejtimin e automjetit dhe ka dalë nga rruga.

You may also like