Çifti i Big Brother më i dashuruar se kurrë, shijojnë çaste romantike me njëri-tjetrin

by editor

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP3” ku u njohën dhe u dashuruan me njëri-tjetrin po shijojnë romancën e tyre të dashurisë.

Së fundmi ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri ka postuar në “Instastory” një foto te dashurin e saj, duke kaluar momente romantike së bashku teksa ndodhen në makinë.

Të kapur dorë për dore teksa po udhëtonin në makinë, çifti duken shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Çifti e vazhduan romancën edhe pas daljes nga reality show, ndërsa gjatë intervistave kanë treguar se në planet e tyre është që të bëjnë një bebe së bashku.

You may also like