Publikohet lista e pagave të 24 trajnerëve të Euro 2024, ja se ku renditet Sylvinho

by editor

“Finance Football” ka ardhur së fundmi me një zbulim sa i përket pagave të trajnerëve të Euro 2024.

Pra janë gjetur pagesat e të gjithë teknikëve, të cilët do të jenë pjesë e kampionatit europian në Gjermani.

Vendin e parë e mban Southgate i Anglisë, ndërsa tre vendet e para plotësohen nga Nagelsman i Gjermanisë dhe Martinez i Portugalisë.

Sa i përket Silvinjos, trajneri i Shqipërisë renditet në vendin e 16 mes 24 trajnerëve.

Kolegët dhe kundërshtarët e tij, Zlatko Dalic i Kroacisë renditet në vendin e 11, La Fuente i Spanjës në vendin e 13, ndërsa Spaleti i Italisë në vendin e 6.

Ja lista:

You may also like