E paprecedentë! Skualifikohen Ilnisa dhe Meritoni, por …

by editor

Advertisements

Ilnisa dhe Meritoni janë skualifikuar nga Big Brother VIP 3.

“Keni përndjekur banorë brenda shtëpisë. Vëllai i Madh pasi ka analizuar me kujdes ngjarjen dhe çdo veprim tuajin, ka vendosur që të dy të skualifikoheni nga gara”, thuhej në zarfin.

Por me shumë mundësi ata do të dënohen të qëndrojnë me Eglën në dhomën e bardhë.

Advertisements

Në përditësim…

You may also like