Meritoni dhe Ilnisa dergohen ne dhomen e zeze, Egla Ceno shfaqet ne dhomen e bardhe

by editor

Advertisements

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi jane nxjerre nga shtepia e Big Brother.

Ledion Lico lexoi zarfin e ri ku tha se eshte vendosur skualifikimi i tyre pasi kane shkelur rregullat duke perndjekur Egla Cenon pavaresisht paralajmerimeve te persritura ndaj tyre.Pasi kane dale nga shtepia, Meritoni dhe Ilnisa jane derguar ne dhomen e zeze ku jane lene ne pritje.

Advertisements

Nderkohe ne ekran jane shfaqur pamje nga dhoma e bardhe ku Egla Ceno ka kaluar 48 oret e fundit.

Egla Ceno u kerkua te dale nga shtepia dy dite me pare pas incidentit me Meritonin ku i hodhi pije ne fytyre.

Advertisements

Kjo ndodhi pasi Meritoni e ndoqi Eglen neper shtepi gjate disa situatave duke e ngacmuar nderkohe qe Ledion Lico e cilesoi kete veprim si perndjekje, njejte sic e cilesuan edhe disa banore./lajmifundit.al

You may also like