“E preferuara ime”, Stresi publikon projektin e ri, Noizy ka një mesazh: Për shokët çohet një…

by editor

Pas një periudhe pausa dhe pa projekte të reja reperi Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit si ‘Stresi’ ka publikuar këngën e tij më të re “kuqezi”.

Kënga e re nuk ka shpëtuar as nga urimi i miqëve të tij ku më në pah ra postimi i mikut të tij Rigels Rajku.

Mesa duket pas pajtimit të bujshëm dyshja janë të pandashëm dhe krahë njëri tjetrit në çdo prodhim të ri apo iniciativë të ndërmarrë.

Përmes një “Insta-story” Rajku ka postuar këngën më të re të Stresit me mbishkrimin

“E preferuara ime, për shokët çohet një gotë”, shkruan reperi më i dashur për publikun.

You may also like