E rëndë në Divjakë/ Dy 35-vjeçarë përndjekin të miturën 15-vjeçare, zbardhen detajet e para

by editor

Dy persona kanë përndjekur një vajzë 15-vjeçare në Divjakë.

Policia thotë se ka nisur hetimin në gjendje. të lirë ndaj AM., 35 vjeç, dhe F. B., 36 vjeç, të cilët dyshohet se kanë përndjekur të miturën.

“Komisariati i Policisë Divjakë referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasit A. M., 35 vjeç, dhe F. B., 36 vjeç, pasi dyshohet se kanë përndjekur një 15-vjeçare”-njofton policia.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

You may also like