E veshur me bikni të kuqe, Xhensila shfaq format e saj ‘bombastike’

by editor

Kohët e fundit ajo është komentuar edhe për format fizike perfekte pas lindjes së djalit.

Advertisements

Edhe pas lindjes së djalit të saj, Amen, këngëtarja iu rikthye brenda pak muajve formave të saj fizike. Pas angazhimeve në koncerte dhe clube, ajo po shijon disa ditë pushime me të vegjlit e saj.

Advertisements

Në një video ku duket me vajzën Ajka, vëmendjen e kanë marrë format bombastike të këngëtares. E veshur me bikini të kuqe, trupi i Xhensilës duket thjesht perfekt.

You may also like