Është ndarë nga Ledri? Veprimi i fundit i Sarës na habit të gjithë, ja për çfarë bëhet fjale (Foto)

by editor

Sara Hoxha është përfolur shpesh në media për shkak të aludimeve për ndarje nga reperi i njohur, Ledri Vula.

Ata para disa muajsh hoqën njëri tjetrin nga rrjetet sociale dhe gjithashtu nuk u panë në asnjë event së bashku.

Ndërkohë që ditën e sotme, ajo mesa duket ka vendosur të hedh një hap drejt dashurisë, kjo pasi Sara po ndjek Ledrin në Instagram

Mbase çifti i njohur po lënë pas problemet dhe po rikthehen përsëri në kohët e vjetra.

You may also like