Ledion Liço u shpreh se Egla ka qëndruar e izoluar 48 orët e fundit/ Vëllai i Jul Dedës ‘thumbon’ keq produksionin, nxjerr foto të tjera të aktore jashtë shtëpisë së BBV (Foto)

by editor

Advertisements

Izolimi i Eglës vazhdon ende të përflitet nëpër rrjetet sociale e kjo për faktin se mbrëmjen e djeshme u injorua fakti që Egla ishte fotografuar jashtë shtëpisë duke ecur rrugëve të Tiranës.

Moderatori Ledion Liço u shpreh se Egla ka qëndruar e izoluar 48 orët e fundit, duke treguar edhe pamjet nga izolimi i saj, ama pamjet që qarkulluan në rrjet nuk u përmendën.

Për këtë ka reaguar dhe vëllai i Jul Dedës, Mario Deda, me anë të një story në rrjetin social “Instagram” ku shkruan se 48-orëshi i Eglës në dhomën e bardhë është mashtrim, teksa publikon një foto tjetër të Eglës duke hipur në një makinë.

Advertisements

Advertisements

You may also like