Fati i troket në derë! Këto tre shenja të zodiakut do të përjetojnë verën më romantike!

by editor

Veçanërisht për të lindurit e këtyre tre shenjave të horoskopit, kjo verë do të sjellë romancë dhe histori dashurie.

Advertisements

Le ta pranojmë që nuk ka asgjë më të ëmbël se emocionet dhe dashuria në verë, stina që ka potencialin të na dhurojë qindra emocione. Veçanërisht për të lindurit e këtyre tre shenjave të horoskopit, kjo verë do të sjellë romancë dhe histori dashurie.

Advertisements

Dashi

Dashi do të ketë verën më romantike të jetës! Aspekti juaj i dashurisë do të ketë një shkëlqim veror gjatë muajit të fundit të sezonit, pasi Afërdita do të ndriçojë zonën tuaj të partneritetit duke filluar nga 29 gushti. Nëse jeni tashmë i­/e lidhur me dikë, prisni që të përjetoni më shumë harmoni dhe ëmbëlsi në marrëdhënien tuaj. Nëse jeni beqarë, mund të zbuloni se një shkëndijë romantike ka shumë gjasa të ndodhë. Pra, thjesht mbajeni zemrën hapur dhe shijoni udhëtimin emocional këtë verë.

Ujori

Stina juaj e dashurisë mund të ketë filluar herët, pasi Jupiteri është futur në hapësirën e romancave dhe dashurisë që në muajin maj, kështu që do të keni bollëk ndjenjash dhe fati këtë sezon. Gjërat bëhen edhe më të ëmbla pasi Afërdita përfshihet në aspektin e romancave më 11 korrik dhe ju do të ndjeni më shumë besim, afërsi dhe intimitet në lidhjet romantike. Ju mund ta gjeni romancën në vende të papritura rreth mesit të shtatorit, kështu që jini mendjehapur duke dalë pak jashtë zonës së rehatisë.

Peshqit

Bëhuni gati për një verë të ëmbël të mbushur me romancë, sepse nga data 17 qershor deri më 11 korrik, planetet e dashurisë do të ndriçojnë sektorin tuaj të romancës. Kjo është një periudhë fantastike për t’u futur në skenën e takimeve nëse jeni beqarë, pasi do të jeni veçanërisht tërheqës në gjithçka që kërkoni në dashuri. Vera do të jetë e mbushur me takime dhe ndjesi të bukura, ndaj lëreni veten të humbni plotësisht në të.

You may also like