Gazetarja sulmon keq Eglën: O gore e shk*pme, a e fitove Big Brotherin?

by editor

Egla Ceno u shpall fituese e edicionit të tretë të Big Brother Vip.

Fitorja për aktoren, e cila gjatë 4 muajve është cilësuar si një nga lojtaret më të forta, ishte e merituar, por për shumë të tjerë jo.

Në rrjet, madje ka patur edhe reagime të ashpra ku aluddohej se në fakt çmimi i madh iu dha nga produksioni dhe jo nga votat e publikut, duke vënë kështu në dyshim transparencën e rregullave të “Vëllait të Madh”.

Gazetarja e njohur Dasara Karaiskaj, ka shpërthyer në ofendime ndaj aktores, përmes një video që ajo ka shpërndarë në Instastory, ku thotë se nuk ka dhënë asgjë për të merituar fitoren, duke përdorur dhe etiketime të tilla si: “Gore, e shkepme…”.

You may also like